Als leisure & hospitality executive werk je op afdelingen of in teams waar recreatieve activiteiten georganiseerd, gecoördineerd en uitgevoerd worden. Afhankelijk van het type organisatie kun je ook inzetbaar zijn op diverse diensten binnen de organisatie, zoals horeca, receptie, winkelverkoop en/of verhuur van faciliteiten. Je hebt een aansturende en coachende en leidinggevende rol in het bedrijf. Tevens kun je binnen de horeca afdeling jouw steentje bijdragen, denk bijvoorbeeld aan de snackbar en het restaurant.
De opleiding bestaat uit de volgende kerntaken:
• het uitvoeren van frontoffice activiteiten in de recreatieaccomodatie
• het organiseren, begeleiden en uitvoeren van en leiding geven aan recreatieve activiteiten
• leiding geven en beheerstaken uitvoeren
Aanvullend wordt de opleiding breder gemaakt door modules als Loopbaan en Burgerschap (LB),horeca, techniek & groen, EHBO en het veiligheidscertificaat recreatie.
Voor dit beroep moet je:
• zelfstandig kunnen werken en verantwoordelijkheidsgevoel hebben
• een klantvriendelijke en gastgerichte houding hebben
• commercieel ingesteld zijn
• een verzorgd uiterlijk hebben
• over goede communicatieve eigenschappen beschikken
• organisatietalent hebben
• leiding kunnen geven
Voor informatie kun je contact opnemen met:
Studie Informatie Punt Twente (STIPT),
tel.: 0800-838 38 38,
e-mail: stipt@rocvantwente.nl
Je kunt je aanmelden door het online aanmeldingsformulier in te vullen of door het insturen van een papieren aanmeldingsformulier, verkrijgbaar bij je decaan of bij STIPT.