Over ROC van Twente |
Onze organisatie |
Open Dagen en Infobijeenkomsten |
Jaarverslag 2009
|
Vacatures |
Twentse gastvrijheid ... |
Internationalisation |
Contact |
Aansluitingsnetwerk vmbo-mbo |
ALMI Machinefabriek in Vriezenveen is winnaar geworden van het Gouden Ervaringscertificaat 2009. Op 10 december ontving bedrijfsleider Raymond Belderink uit handen van Marja van Bijsterveldt, Staatssecretaris van Onderwijs, Cultuur en Wetenschappen, het Gouden Ervaringscertificaat alsmede de prijs van € 10.000,-
Tussen november 2008 en juni 2009 hebben 26 medewerkers van ALMI een EVC-traject gevolgd bij het MBO College voor Metaal, Elektro & Installatietechniek van ROC van Twente. Tijdens dit traject werd gekeken naar de kennis en kunde van de medewerkers.
De medewerkers zijn kwalificerend beoordeeld aan de hand van mbo crebo-opleidingen.
Elke medewerker heeft aan het eind van het traject een EVC-rapportage ontvangen, waarin de beoordeling van de medewerker is omschreven.
Ruim 40% van de medewerkers kwam direct in aanmerking voor een diploma, de rest heeft een aantal vrijstellingen verkregen voor de betreffende mbo-opleiding.
Het Gouden Ervaringscertificaat is een prijs, die bestemd is voor een organisatie die op succesvolle wijze gebruik maakt van Ervaringscertificaten.
Almi kwam als winnaar uit de bus, ondermeer omdat dit bedrijf had laten zien dat er geen grote P&O afdeling nodig is om Ervaringscertificaten aan hun medewerkers aan te bieden.
Door de certificaten krijgen deze medewerkers een betere positie op de arbeidsmarkt en beter zicht op wat zij aan kennis en vaardigheden in huis hebben
EVC makelaar Winter & Partners heeft een rol gespeeld in het bemiddelingsproject tussen het ROC van Twente en Machinefabriek Almi.
Graag willen we alle betrokkenen van harte feliciteren met het Gouden Ervaringscertificaat!
Vorige pagina