Uitgebreid zoeken in nieuwsarchief
zoekterm 

ROC van Twente stimuleert de combinatie van studie en topsport

7 okt 2011

ROC van Twente partner Scoren met Gezondheid

Woensdag 12 oktober geeft het ROC van Twente tijdens een kick-off bijeenkomst het startschot voor een nieuwe topsportregeling. De nieuwe regeling biedt topsporters en sporttalenten de kans om studie en sport te combineren. De bijeenkomst is voor de (top)sportende studenten en vindt plaats op de leslocatie in De Grolsch Veste.

Het ROC van Twente stimuleert studenten tot excellent presteren. Daarom wordt de nieuwe topsportregeling aangeboden in nauwe samenwerking met het Johan Cruyff College Enschede. Zij hebben op dit gebied de juiste kennis en ervaring en zullen zowel de (top)sportende student en de studieloopbaanbegeleider ondersteunen.

Kick-off

Hans Schutte, voorzitter van het College van Bestuur van het ROC van Twente, opent de kick-off bijeenkomst. Tijdens deze bijeenkomst brengt het ROC van Twente de (top)sportende studenten op de hoogte van de inhoud, faciliteiten en werkwijze van de topsportregeling.

Advies op maat

Topsporter ben je niet je leven lang. Maar de combinatie van een drukke sportcarrière en een studie is zwaar. Om de juiste omstandigheden te creëren waarin (top)sporters hun studie en sportcarrière kunnen combineren, geeft het ROC van Twente per (top)sportende student een advies op maat.

Nieuwsarchief RSS
mei  2012
22 mei Sprookjeachtig nieuw leven voor afgeschreven boeken
16 mei Studenten aan de slag bij FBK-Games
14 mei Finale Twenter Fashion 2012
12 mei Student wint iPad3
10 mei Begeleiden naar de toekomst
7 mei Genomineerden Mbo-uitblinker 2012 bekend
april  2012
27 apr ROC en Carintreggeland slaan handen ineen
27 apr Urban Event een groot succes
24 apr mediaXtra van start
24 apr Winnaars Hair Award 2012
23 apr Wijkleerbedrijf Helpende Handen Hengelo van start
23 apr Studenten presteren op NK Judo voor het mbo
23 apr Studenten doen mee aan NK Korfbal voor mbo
23 apr Tweede plaats bedrijvenloop tijdens Enschede Marathon
19 apr Kapperswedstrijden Hair Award
18 apr Ambassadeursdag Alfabetisering
17 apr mediaXtra, nieuwe uitdaging voor jong mediatalent
12 apr Toekomstige student wint iPad