Uitgebreid zoeken in nieuwsarchief
zoekterm 

Twentse vakantiebeurs 2012

22 dec 2011

Twentse vakantiebeurs

Op dinsdag 31 januari van 16.30 tot 20.00 uur en op woensdag 1 februari van 17.00 tot 20.00 uur organiseren studenten van de opleiding Toerisme de Twentse vakantiebeurs. De heer Joop ter Haar, oud-directeur OAD-groep, opent de beurs. Op de vakantiebeurs staan ruim 30 stands met informatie over bestemmingen binnen en buiten Europa. Er wordt samengewerkt met Holland International Reisbureau Almelo. Het is dan ook mogelijk om uw vakantie meteen te boeken! De vakantiebeurs vindt plaats in het Atrium van de schoollocatie Wierdensestraat 65 in Almelo.

Voor wie en door wie?

De beurs is toegankelijk voor iedereen! Zowel bezoekers van buitenaf als studenten en medewerkers van het ROC van Twente zijn van harte welkom. De studenten zijn verantwoordelijk voor de landen- en stedeninformatie van populaire vakantiebestemmingen. Zij verzorgen ook de aankleding van de stands. De organisatie van de beurs is in handen van derdejaarsstudenten Kim Rademaker, Besna Sonmezer, Charlie Wassink en Rosanne Loohuis.

Randprogramma

Op dinsdagavond 31 januari is er een speciale USA-informatieavond van 19.30 tot 22.00 uur voor mensen die informatie willen over (rond)reizen naar en door Amerika. Deze avond wordt verzorgd door Holland International touroperator en Reisbureau Almelo, Grotestraat 10 (hoek Doelenstraat).
Geïnteresseerden worden verzocht zich op te geven voor 24 januari per mail almelo@reisbureau.nl op het reisbureau of telefonisch (0546) 81 26 81.

Voor een hapje en drankje, veel gezelligheid en een internationale sfeer komt u naar de Twentse vakantiebeurs bij het ROC van Twente. De hapjes, passend bij de vakantiebestemmingen, worden verzorgd door studenten van de koksopleiding. De artistieke en muzikale ondersteuning is in handen van studenten van de opleiding Artiest.

Parkeren

Wij adviseren u om gebruik te maken van het openbaar vervoer. Wanneer u toch met de auto komt, kunt u parkeren rondom het gebouw (hier geldt tot 18.00 uur een blauwe zone) of op het parkeerterrein aan de Thorbeckelaan. Vanaf hier is het ca. 3 minuten lopen naar het ROC-gebouw.

Heeft u nog vragen over uw vakantiebestemming
of weet u nog niet waar u naar toe wilt?

Breng dan zeker een bezoek aan deze unieke vakantiebeurs!

Nieuwsarchief RSS
mei  2012
22 mei Sprookjeachtig nieuw leven voor afgeschreven boeken
16 mei Studenten aan de slag bij FBK-Games
14 mei Finale Twenter Fashion 2012
12 mei Student wint iPad3
10 mei Begeleiden naar de toekomst
7 mei Genomineerden Mbo-uitblinker 2012 bekend
april  2012
27 apr ROC en Carintreggeland slaan handen ineen
27 apr Urban Event een groot succes
24 apr mediaXtra van start
24 apr Winnaars Hair Award 2012
23 apr Wijkleerbedrijf Helpende Handen Hengelo van start
23 apr Studenten presteren op NK Judo voor het mbo
23 apr Studenten doen mee aan NK Korfbal voor mbo
23 apr Tweede plaats bedrijvenloop tijdens Enschede Marathon
19 apr Kapperswedstrijden Hair Award
18 apr Ambassadeursdag Alfabetisering
17 apr mediaXtra, nieuwe uitdaging voor jong mediatalent
12 apr Toekomstige student wint iPad