Over ROC van Twente |
Onze organisatie |
Open Dagen en Infobijeenkomsten |
Onderwijs Netwerk Ondernemen |
Vacatures |
Twentse gastvrijheid ... |
ROC Stars - Agency & Productiehuis |
Internationalization |
Jaarverslag ROC van Twente
|
Contact |
Aansluitingsnetwerk vmbo-mbo |
Anne Hövels (20 jaar, woonachtig in Neede en werkzaam bij het Seminar in Zenderen) heeft op WorldSkills een medaille gewonnen voor Excellent Vakmanschap. Om voor een dergelijke medaille in aanmerking te komen, moest zij een prestatie leveren die boven de gemiddelde norm lag.
Bij het ROC van Twente heeft Anne de opleiding Zelfstandig Werkend Gastvrouw op niveau 3 gevolgd. Zij is nu gestart met de opleiding Leidinggevende Gastvrouw (niv.4) op de Cas Spijkers Academie.
Anne werd in het voorjaar van 2009 al Nederlands Kampioen Jonge Gastvrouw. Dit leverde haar een deelnamebewijs op voor de WorldSkills in Canada. Samen met de 27 andere leden van Team Nederland vertrok zij eind augustus naar Calgary. Hier vonden van 1 t/m 7 september de wedstrijden plaats.
De wedstrijd duurde voor Anne 4 dagen, waarin verschillende onderdelen aan bod kwamen:
Binnen de restaurantservice streden 26 deelnemers uit landen van de hele wereld om de medailles. Het niveau was hoger dan ooit. Anne behaalde op WorldSkills de 14e plaats met 503 punten. Dit leverde haar een medaille op voor “Excellent vakmanschap”.
Binnen het vakgebied van de restaurantservice is het heel bijzonder om deze prijs in de wacht te slepen. Anne mag zich dan ook met recht ambassadrice in haar vakgebied noemen en het toont dat ze bij de wereldtop hoort. Het ROC van Twente is enorm trots op haar prestatie.
Anne: “Dit is een ervaring die ik nooit meer zal vergeten. Het was erg bijzonder en zo groot. Je kunt je er wellicht amper iets bij voorstellen, maar dit is het grootste evenement ter wereld, op de Olympische Spelen na natuurlijk. Er namen dit jaar 950 kandidaten afkomstig uit de hele wereld deel aan WorldSkills. Om meer te weten te komen over onze avonturen, moet je echt een kijkje nemen op de website: www.wijgaannaarcanada.nl “.
Vorige pagina
| 4 okt | ROC van Twente valt Maximaal in de prijzen |
| 4 okt | Herfstactie bij de kapsalon |
| september 2011 | |
|---|---|
| 19 sep | Twente bouwt aan duurzame toekomst |
| 19 sep | Tevredenheidsonderzoek Colleges voor Educatie 2010-2011 |
| 16 sep | Kick off Assist en Playing for Success |
| 15 sep | Kimberly Thorne naar WorldSkills 2011 London |
| 12 sep | Kimberley op weg naar Londen |
| 8 sep | Man opgepakt voor een dreigtweet |
| 8 sep | Lekker in een busje de wereld rond... |
| 1 sep | Musical Grease komt naar Twente |
| augustus 2011 | |
| 30 aug | Studenten Artiest schitteren op Straattheaterfestival Almelo |
| 26 aug | ROC van Twente genomineerd voor Beste Werkgever 2011 |
| juli 2011 | |
| 19 jul | ROC van Twente op vakantie |
| 19 jul | Minister Nordrhein-Westfalen bezoekt ROC van Twente |
| 16 jul | Geslaagd! |
| 14 jul | Honderden OV-chauffeurs gediplomeerd |
| 13 jul | ROC steunt deelnemer aan MongolRally |
| 13 jul | Dubbel geslaagd |
| 17 aug | Werkzaamheden parkeerplaatsen locatie de Gieterij in Hengelo |
| juli 2009 | |
|---|---|
| 7 jul | Geslaagden beroepsopleidingen ROC van Twente |
| juni 2009 | |
| 14 jun | Nieuwe opleiding 'Artiest' en extra audities Willem Nijholt Academie |
| februari 2009 | |
| 27 feb | Cas Spijkers Academie voor topkoks ook in Twente |