BOL - niveau 1

Entreeopleiding Assistent logistiek

instructies opvolgen • samenwerken
Aanmelden

Als assistent logistiek zorg jij ervoor dat alles op rolletjes loopt. Je sorteert goederen in een distributiecentrum en maakt ze klaar voor verzending. Of je zorgt dat producten in een winkel er op en top bijstaan. Jij bent de helpende hand die iedere ondernemer kan gebruiken. Tijdens deze opleiding ontdek je wat het beste bij jou past.   

Past dit beroep bij jou?

Je vindt het leuk om met producten en goederen bezig te zijn. Je bent opgeruimd, netjes en houdt je aan je afspraken. Je bent goed in het volgen van instructies en samenwerken met collega’s. 

Wie wil jij worden?
Ontdek het op onze open dag!

Vrijdag 24 januari 
16.00 - 20.00 uur

Info en aanmelden

Meelopen?

Dat kan! Meld je aan voor een KOM!-activiteit en krijg een beter beeld van de opleiding. Klik hieronder om alle KOM!-activiteiten te ontdekken die wij aanbieden. 

Naar de KOM!-activiteiten

Een kijkje bij de entreeopleidingen

Entreeopleiding
Entreeopleiding
entreeopleiding
👩‍🔧👌👩‍🔧👌👩‍🔧👌👩‍🔧👌👩‍🔧👌👩‍🔧👌
👩‍🔧👌👩‍🔧👌👩‍🔧👌👩‍🔧👌👩‍🔧👌👩‍🔧👌
👩‍🔧👌👩‍🔧👌👩‍🔧👌👩‍🔧👌👩‍🔧👌👩‍🔧👌
👩‍🔧👌👩‍🔧👌👩‍🔧👌👩‍🔧👌👩‍🔧👌👩‍🔧👌
👩‍🔧👌👩‍🔧👌👩‍🔧👌👩‍🔧👌👩‍🔧👌👩‍🔧👌
Entreeopleiding
Go for it!
👊
  • Leerweg / niveau
    BOL / 1
  • Duur
    1 jaar
  • Startdatum
    Augustus | het hele schooljaar door (bij voldoende deelname)
  • Leslocatie
    De Sumpel 4-6, Almelo
  • Cursusjaar
    2025-2026
  • Lesgeld
    € 1.458,- (per schooljaar)

De opleiding

Lessen en stages

Tijdens de opleiding werk je veel in de praktijk. Je krijgt 3 dagen per week les op school en loopt 2 dagen per week stage. Tijdens de hele opleiding heb je een studieloopbaanbegeleider (slb'er). Van je slb'er krijg je begeleiding. Je slb'er helpt ook bij het zoeken naar een stageplek. 

Hoe zien de examens er uit?

Als je aan alle voorwaarden op school en op stage hebt voldaan, haal je je diploma. Je hebt ook keuzedelen waarin je examen doet. Je leest hier alles over op www.rocvantwente.nl/keuzedelen.

Hoe kan je vakkenpakket eruit zien?

  • Burgerschap
  • Digitale vaardigheden
  • Loopbaanoriëntatie en -begeleiding
  • Nederlands
  • Praktijk
  • Rekenen
  • Studieloopbaanbegeleiding
  • Vaktheorie

Wat heb je nodig om met de opleiding te starten?

Je kunt met de opleiding starten als je:

  • geen diploma van het voortgezet onderwijs (vmbo) hebt 
  • en op 1 augustus van het schooljaar waarin je start 16 jaar of ouder bent
  • en minimaal taalniveau A2 hebt

Wat zijn de intakeactiviteiten?

Bij je opleiding doe je ook intakeactiviteiten. Zo maak je een taaltest. En je krijgt een kennismakingsgesprek.

Wat kost de opleiding?

Wettelijk cursusgeld: € 1.458,- (per schooljaar). Als je op 1 augustus 2025 18 jaar of ouder bent moet je dit betalen. Indien je op deze datum nog geen 18 jaar bent hoef je het hele schooljaar nog geen lesgeld te betalen. Leermiddelen: Ongeveer € 190,-. Daarnaast heb je een laptop nodig. Zie www.rocvantwente.nl/laptops.

Meer informatie over leermiddelen? Kijk dan op www.rocvantwente.nl/mbowebshop. Meer informatie over de kosten? Kijk dan op www.rocvantwente.nl/kosten.