Onze website maakt gebruikt van cookies om je beter te kunnen helpen. Als je verder gaat op onze website gaan we ervan uit dat je het goed vindt. Meer weten? Bekijk onze Cookies.
wat doe je in dit beroep?
Je werkt mee aan het primaire proces van een bedrijf of organisatie. Jij bent allround inzetbaar, maar je bent gespecialiseerd in één of meer onderdelen van het facilitaire werkveld. Je hebt oog voor dienstverlening, gastvrijheid, voor het gebouw en voor de omgeving. Je schakelt snel, regelt graag dingen en draagt er zo aan bij dat iedereen binnen de organisatie zijn werk goed kan doen.
feiten in het kort
- Leerweg / Niveau BOL / 2
- Duur 1 jaar
- Lesgeld € 1.357,- (per schooljaar)
- Overige kosten Toelichting zie “Wat kost de opleiding?”
- Startdatum Augustus. Bij voldoende aanmeldingen is er gedurende het schooljaar een tweede startmoment.
- Cursusjaar 2023-2024
- Leslocaties Wierdensestraat 65, Almelo
{{highlight.typeLabel}}
toon meer resultaten
waar kan ik deze opleiding volgen?
studie in cijfers
Op de Studie in Cijfers zie je hoe tevreden studenten zijn over deze opleiding. En hoeveel kans je hebt op een diploma en een baan.