Onze website maakt gebruikt van cookies om je beter te kunnen helpen. Als je verder gaat op onze website gaan we ervan uit dat je het goed vindt. Meer weten? Bekijk onze Cookies.
wat doe je in dit beroep?
Je werkt op de werkvoorbereiding van een middelgroot bedrijf (vanaf 15 medewerkers) in de meubelindustrie of de scheepsinterieurbouw. Daar zorg je dat je collega's hun werk goed kunnen doen. Je zoekt uit wat er voor een opdracht nodig is. Ook maak je calculaties en offertes. Je neemt maten op voor producten die moeten worden ingebouwd. Verder doe je de inkoop van materialen en middelen, je bereidt het productiewerk voor en je begeleidt de productie. Ook denk je mee over de ontwikkeling van nieuwe producten/technieken. Je bent heel zelfstandig in je werk.
feiten in het kort
- Leerweg / Niveau BBL / 4
- Duur 2 of 3 jaar
- Cursusgeld € 624,- (per schooljaar)
- Overige kosten ongeveer € 30,- per leerjaar. Dit is een vrijwillige bijdrage.
- Startdatum Augustus en februari
- Cursusjaar 2022-2023
- Leslocaties Reggesingel 54, Rijssen
studie in cijfers
Op de Studie in Cijfers zie je hoe tevreden studenten zijn over deze opleiding. En hoeveel kans je hebt op een diploma en een baan.